четверг, 25 апреля 2013 г.

Безкоштовний семінар від TOEFL, IELTS, GRE, GMAT, SAT Courses by Kevin

How to Write Effective Motivation Letters and Statements of Purposes for different Scholarships


29.04.2013 о 18.30 за наступною адресою: вул. Б.Хмельницького 16-22, офіс 904

відбудеться семінар із підготовки аплікантів до подачі заяв на навчання закордоном. 
Якщо Ви збираєтесь вступати на навчання або стажування закордон, проте маєте проблеми із написанням та оформленням всіх необхідних документів (заяв, есе, мотиваційних листів, резюме і т.д.), цей семінар допоможе Вам із практичним вирішенням цих питань.
Ви зможете дізнатись більше про:
  • основну мету написання усіх аплікаційних документів;
  • структуру написання офіційної документації для подачі у ВНЗ чи на стипендіальну програму;
  • зміст класичного аплікаційного документу світового стандарту;
  • найбільш поширені помилки при написанні есе, мотиваційних листів та резюме;
  • способи уникнення всіх можливих помилок;
  • прийоми для підвищення ефективності та конкурентоспроможності Вашої заявки на навчання.
У зв'язку з обмеженою кількістю місць просимо зареєструватися за електронною адресою
registration@toefl-kevin.com, вказавши в темі СЕМІНАР

ТРАВНЕВІ СВЯТА РАЗОМ ІЗ TOEFL Intensive у ЛЬВОВІ!!!Для того, щоб не витрачати час на підготовку до тесту TOEFL у період роботи чи навчання, Ви можете пройти курс підготовки під час травневих вихідних. Наш центр пропонує Вам можливість відвідування занять протягом усіх канікул у травні.

Курс TOEFL Intensive дасть Вам змогу підготуватися до TOEFL в короткий проміжок часу та без затрати особливих зусиль на поєднання підготовки із навчанням та роботою.

Вартість курсу скаладає 2000 грн, в яку входять заняття кожного дня протягом травневих вихідних, а також додаткові заняття після завершення курсу Інтенсив.

Для реєстрації на курс Інтенсив у травні, записуйтесь на безкоштовну співбесіду, надіславши електронного листа на адресу: registration@toefl-kevin.com

ПРОВОДИМО ТРАВНЕВІ СВЯТА ІЗ КОРИСТЮ! GRE, GMAT, SAT INTENSIVE IN MAY!Підготовка до GRE, GMAT, SAT у режимі Інтенсив на травневі свята. Використовуючи можливість та вільний час, якого у Вас не було протягом року, Ви можете розпочати заняття із підготовки до тестів вже зараз.

На протязі двох тижнів, Ви маєте шанс пройти Інтенсивний курс підготовки до GRE, GMAT та SAT у нашому центрі підготовки. Курс розрахований на проходження основних типів завдань тесту, а також стратегій їх вирішення. Даний курс є цілісним та автономним, проте, при бажанні, Ви матимете змогу продовжити навчання на стандартному курсі підготовки.

Вартість курсу складає 2 500 грн.

Для реєстрації на курс Інтенсив у травні, записуйтесь на безкоштовну співбесіду, надіславши електронного листа на адресу: registration@toefl-kevin.com

Ми у соціальних мережах